احمد خاتمی: امروز می‌گویند مشروبات الکلی را آزاد کنید، فردا می‌گویند نظام اسلامی را به رفراندوم بگذارید

media

 

احمد خاتمی، خطیب نماز جمعه تهران، در سخنرانی روز جمعه دوم آذر/۲۳ نوامبر، با اشاره به آغاز هفته وحدت گفت: هفته وحدت یعنی همه مسلمانان همچون انگشتان یک دست مشتی شوند و بر دهان آمریکا بکوبند.

 وی در ادامه سخنان خود، با اشاره به پرتاب ۴۷۰ راکت به سوی خاک اسرائیل، گفت: امیدواریم زودتر از وعده رهبری شاهد نابودی اسرائیل باشیم. پیش از این، آیت‌الله علی خامنه‌ای وعده داده بود که اسرائیل تا ۲۵ سال دیگر نابود خواهد شد.

خطیب نماز جمعه تهران در ادامه سخنان خود، به انعکاس مرگ تعدادی از افراد پس از استفاده از مشروبات الکلی تقلبی در روزنامه های داخل ایران اشاره کرده و گفت: می نویسند چون این مشروبات الکلی تقلبی جان برخی را گرفته است بیایید و مشروبات الکلی را آزاد کنید من به هیات نظارت بر مطبوعات می گویم که شما باید نظارت کنید.

احمد خاتمی با بیان اینکه بعضی افراد در روزنامه‌ای که از دولت تغذیه می‌کند این مطالب را می‌نویسند، افزود: امروز حرف از آزاد کردن مشروبات الکلی است فردا می‌گویند بی‌حجابی را آزاد کنید و پس فردا هم می‌گویند اسلامی بودن نظام را به رفراندوم بگذارید اما بدانید که آرزویتان را به گور می‌برید.

وی افزود: پشت این قضیه، جریانی را می‌بینم که به دنبال اسلام‌زدایی است اما مردم ما انقلاب کردند که شراب‌خواری نباشد.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه مردم از گرانی‌های لجام گسیخته در رنج و آزار هستند، افزود: چرا کالایی که هیچ ربطی به خارج ندارد قیمتش چند برابر شده؟ چرا مسئولان جلوی این گرانی را نمی‌گیرند؟

احمد خاتمی همچنین با اشاره به اظهارات اخیر رییس‌جمهوری آمریکا درباره تروریست خواندن رژیم جمهوری اسلامی ایران، گفت: “ترامپ، اظهارات سخیفی درباره مردم ایران داشته و ما را تروریست نامیده است (…) این بدبخت دچار عقده حقارت است چرا که می‌بیند هر چه تلاش می‌کند کسی در دنیا حرفش را نمی‌خواند (…) او بی‌شخصیت و بی‌هویت است.

Comments are closed.