رئیس قرارگاه عمّار: توطئه روحانى و ظریف، ظهور امام زمان را به تأخیر انداخت!

– «دست حاج قاسم در دست امام زمان بود، دست ظریف در دست جان كرى!»

فرمانده قرارگاه عمّار از فسیل‌هاى کمیاب اما زنده تاریخ زمین‌شناسى ایران است. چرندیاتى را که او به زبان مى‌آورد معلوم نیست در حوزه آموخته یا خوددرآوردى و شخصى و یا آنکه مخلوطى از هر دو است.

وى روز جمعه ۱۰ اردیبهشت گفت: گرانى، فقر و بیکارى که این روزها بر مردم ایران تحمیل شده طبیعى نیست بلکه چندین سال برنامه‌ریزى کرده‌اند که پیشرفت به سمت ظهور امام زمان از این طریق زمینگیر شود.

حجت الاسلام مهدى طائب با اشاره به فایل صوتى محمدجواد ظریف وزیر خارجه رژیم ایران که به تازگى منتشر شده افزود: در مرحله بسیار حساسى هستیم و خیلى عجیب است وزیر خارجه مى‌گوید خواستیم تحریم‌ها را برداریم اما با «میدان» سازگارى نداشت. باید از آقاى وزیر پرسید میدان کجاست؟ میدان جایى است که موانع ظهور امام غایب دارد برداشته مى‌شود.

او خطاب به ظریف ادامه داد: آقاى وزیر خارجه، ما دنیا و امام زمان را حل مى‌کنیم! به شرط آنکه دستت را از دست جان کرى در بیاورى. حاج قاسم سلیمانى دست در دست کرى نگذاشت بلکه دستش را در دست امام زمان گذاشت و جلو رفت!

بقایای سلیمانی پس از کشته شدن در حمله پهپادی آمریکا در حوالی فرودگاه بغداد؛ ۱۳ دی ۱۳۹۸

طائب در رابطه با ظهور امام زمان ادامه داده: اصولا هدف شهدا در جمهورى اسلامى آماده‌سازى بستر ظهور است. آمریکایى‌ها حاج قاسم سلیمانى را کشتند چون دیدند حاج قاسم در عراق، سوریه و همه جا هست. بنابراین او را زدند. ولى هدف و برنامه ما تغییرى نکرده یعنى اینکه سعى داریم کارى کنیم که امام زمان بتواند بیاید ولى در شرایط کنونى اگر امام غایب بخواهد بیاید باید کربلا باشد البته نه کربلایى که امام حسین تنها ماند و شهید شد!

طائب گفت: بیانات رهبرى در مورد اینکه فتنه اکبر در راه است و صحبت‌هاى منتشر شده ظریف نشان از این دارد که آنها طراحى‌هاى عجبیى براى انتخابات ریاست جمهورى داشتند.

یعنى اینکه تمام این فسیل‌هاى امنیتى و آمریکایى‌ها نشستند و طراحى آتش براى انتخابات سال ١۴٠٠ تدارک دیدند.

وى یادآور شد که حاج قاسم مخالف این بود که تحریم‌ها برداشته شود و به این ترتیب بدون آنکه دستگاه امنیتى به میدان بیاید، خود حاج قاسم اینها را برملا کرد و طرح‌هاى آنها را بهم ریخت. به هر حال سردار سلیمانى نماینده حضور ما در کل منطقه بود.

از سوى دیگر، علم‌الهدى امام جمعه مشهد نیز روز جمعه با طائب هم‌لباس، هم‌قطار و هم‌فکر خود در جریان نماز جمعه، علیه دولت روحانى روى منبر شعار داد و همان حرف‌ها و انتقادات را تکرار کرد و گفت: حالا که برجام شکست خورده، دولتى‌ها یک دروغ دیگر ساخته‌اند تا شکست برجام را از خود دفع کنند و آنها گفته‌اند مقابل جریان دیپلماسى در کشور جریانى به نام میدان وجود دارد که منظور آنها از میدان، قوه قهریه و برخورد قهرآمیز با دشمن است که فرمانده این میدان سردار سلیمانى بود و سعى دارند وانمود کنند که حاج قاسم نگذاشت ما کارها را با دیپلماسى تا کسب نتیجه مفید و مؤثر پیش ببریم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *