پایان دوگانه‌سازی برای تقسیم سفره انقلاب بین بدها و بدترها؛ تداوم دودوزه‌بازی و پاچه‌خواری جناح اصلاح‌طلب

اصلاح‌طلبان در حالی که سیدابراهیم رئیسی ریاست قوه قضائیه را به عنوان نهادی به مراتب قدرتمندتر از دولت در دست دارد در ادعایی مضحک‌تر از بقیه‌ی ادعاهایشان اعلام کردند که در اعتراض به این «صحنه‌آرایی خطرناک» در انتخابات می‌مانند!

جناح بد در ادامه‌ی دودوزه‌بازی‌های خود در تمام بیست و اندی سال گذشته که سرانجام کار آنها را نیز مانند جناح بدتر نزد مردم «تمام» کرد، در سیرک انتخابات ۱۴۰۰ از یکسو نمایش عدم شرکت را برای افکار عمومی بازی کردند و بعد که دیدند ممکن است از سفره انقلاب و ریزه‌خواری محروم شوند، هم به شدت جهت جذب آرا برای عبدالناصر همتی تلاش می‌کنند و هم از آنجا که بر اساس اغلب شواهد و تحلیل‌ها ممکن است ابراهیم رئیسی از صندوق بیرون بیاید، به پاچه‌خواری وی نیز پرداخته‌اند تا امکانات لازم را برای رانتخواری در دولت احتمالی وی نیز داشته باشند!

احسان مازندرانی درباره ابراهیم رئیسی: مشی رئیسی ایجاد محدودیت برای رسانه‌ها نیست در خاطرات مرحوم هاشمی رفسنجانی از رئیسی به عنوان یک فرد دغدغه‌مند یاد شده است!

شهاب طباطبایی مدیرمسئول «راوی» از «تعامل و همکاری» ابراهیم رئیسی با محمد خاتمی در دوران ریاست سازمان بازرسی در دولت اصلاحات گفته و یادآور شده که در آن زمان کارها با سرعت و دقت در سازمان بازرسی انجام می‌شد. وی تأکید کرده «روحیه رئیسی در قوه قضاییه حمایت از مطبوعات بوده است.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *