هشدار تکراری غربی‌ها و رفتار تکراری جمهوری اسلامی؛ کیهان تهران: باید فوراً از NPT خارج شد!

سه کشور اروپایی عضو برجام در بیانیه‌ای هشدار دادند اقدامات هسته‌ای ایران پیامدهای برگشت‌ناپذیر دارد!

بریتانیا، آلمان و فرانسه تأکید کردند اورانیوم فلزی «کاربرد تسلیحاتی» دارد و جمهوری اسلامی هیچ دلیل غیرنظامی برای تولید آن ندارد و تولید آن باید فوراً متوقف شود.

حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه «کیهان تهران» در سرمقاله این روزنامه با عنوان «آژانس شتر مجنون است پیاده شوید!» خواستار خروج ایران از معاهده «منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای» (NPT) شده و هشدار داده «شواهد و قرائن موجود از توطئه جدید و خطرناکی علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم مظلوم این مرز و بوم حکایت می‌کند».

نمایندگی آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی در وین: «رعایت تعهدات حفاظتی سنگ بنای رژیم منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای است که باید توسط هیئت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، چه در ارتباط با ایران و چه با هر کشور دیگری، محافظت شود».

با آنهمه هیاهویی که جریان انقلابی جمهوری اسلامی در ارتباط با برجام و «سازش» به راه انداخته بود، حالا با به اصطلاح «یکدست» شدن هر سه قوه و رهبری جمهوری اسلامی با هم، دست‌کم فعلاً خبری از هیاهوی آنها و پاره کردن و به آتش کشیدن برجام نیست و گاهی «کیهان تهران» است که مانند اروپایی‌ها در جهت معکوس، هشدار تکراری می‌دهد و رفتار تکراری جمهوری اسلامی نیز ادامه دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *