انیمیشن تحریک‌آمیز حمله به ترامپ بر روی خروجی سایت خامنه‌ای


انتشار انیمیشن سوءقصد به جان ترامپ بر روی خروجی سایت “جماران” در خبرگزاری‌ها بازتاب یافته است. این انیمیشن در شرایطی منتشر می‌شود که علی خامنه‌ای و ابراهیم رئیسی در سالروز کشته شدن قاسم سلیمانی از انتقام سخن گفته بودند.

سایت جماران، متعلق به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر خامنه‌ای پویانمایی (انیمیشنی) با عنوان “انتقام حتمی است” منتشر کرده است.

این سایت ضمن انتشار توضیحاتی پیرامون این انیمیشن، فیلم حمله یک روبات به دونالد ترامپ را نیز در دسترس کاربران قرار داده است.

این انیمیشن در دومین سال‌روز کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس منتشر می‌شود. باید یادآور شد که علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی و همچنین ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم ترامپ و کسانی که  در حمله پهپادی به خودروی حامل فرمانده پیشین سپاه قدس دست داشته‌اند را تهدید به مرگ کرده بودند.

خامنه‌ای از “تقاص دنیوی” ترامپ سخن گفته بود و رئیسی از حتمی بودن انتقام در رابطه با حمله پهپادی به خودروی حامل سلیمانی در نزدیکی فرودگاه بغداد. رئيسی گفته بود که این انتقام توسط یکی از افراد وابسته به “شبکه جهانی مسلمانان” صورت خواهد گرفت.

انیمیشن حمله به ترامپ

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز پنجشنبه ۱۳ ژانویه (۲۳ دی) با انتشار گزارشی، به شرح صحنه‌های این انیمیشن پرداخته است.

در این انیمیشن روباتی دیده می‌شود که با هدف ترور دونالد ترامپ به زمین گلفی واقع در مار-ئه-لاگو ارسال شده است. این ساختمان که در ایالت فلوریدا واقع است، محل سکونت ترامپ به شمار می‌آید.

در این انیمیشن مشاهده می‌شود که ارتش سایبری جمهوری اسلامی سامانه دفاعی این ساختمان را هک کرده و از این طریق روبات اعزامی موفق می‌شود خود را به نزدیکی زمین گلف و محل بازی ترامپ برساند.

پس از ارسال عکس قاسم سلیمانی و چند شعار درباره انتقام بر روی تلفن‌های موبایل ترامپ و نزدیکانش، روبات ارسالی به سوی آن‌ها شلیک می‌کند.

باید یادآور شد که جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز یکشنبه هشتم ژانویه نسبت به انجام هرگونه حمله به شهروندان آمریکا هشدار داده بود.

سالیوان خطاب به مسئولان جمهوری اسلامی گفته بود که حمله به شهروندان آمریکا عواقب و پیامدهای سنگینی به همراه خواهد داشت.

اظهارات سالیوان واکنشی به تحریم ۵۱ نفر از شهروندان آمریکایی از سوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.